Chcete vyhrát v loterii? S Eurojackpotem se můžete stát multimilionářem a být na věky za vodou!

V evropské loterii Eurojackpot, kterou provozuje společnost Sazka tak můžete hrát o nejvyšší možné výhry. Největší jackpot může dosahovat 2,5 miliardy korun, nejnižší možná částka jackpotu činí 280 milionů korun.

Nejvyšší jacpot Eurojacpotu vyhrál v roce 2015 Čech a jeho výhra činila 2,466 miliardy korun.
Do Eurojacpotu je zapojeno celkem 18 evropských států. Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Norsko, Itálie, Polsko, Maďarsko, Nizozemsko, Finsko, Lotyšsko, Německo, Španělsko, Chorvatsko, Island, Dánsko, Švédsko, Litva a Estonsko.

Jak Eurojackpot hrát?

Stačí si vsadit tiket Eurojacpotu v prodejních místech Sazky. Rychlejší způsob je vsadit si online z pohodlí domova. Vyplnit vaše oblíbená čísla, nebo vsadit na náhodu a podat sázku. Vsadit si můžete kdykoli. V den slosování to ale musíte stihnout do 19:00, kdy se sázky uzavírají. Losuje se každá pátek večer ve finských Helsinkách. Tikety vsazené po uzávěrce se automaticky účastní následujícího slosování.

Jeden sloupec sázenky vás bude stát 60 korun. Všech šest sloupců vás tedy vyjde na 360 korun. V každém sloupci sázenky se tipuje 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10. Na výhru stačí celkem uhodnout minimálně 3 čísla.
V České republice Sazka provozuje doplňkovou hru Extra 6, stojí 40 korun. V té je možné vyhrát od 120 Kč do 2 milionů korun. Celý tiket Eurojackpotu s dolňkovou hrou Extra 6 vás vyjde celkově na 400 korun. Tady nevyplňujete žádná čísla zde je použito sériové číslo tiketu anebo je šestimístné číslo vygenerováno počítačem. Losuje se z šesti osudí s deseti míčky označenými od 0 – 9 každý pátek večer.

V EuroJackpotu padají obrovské výhry každý týden, máte vsazeno?