Hudebních festivalů se v Česku pořádá nepočítaně, na jejich pomyslném vrcholu ale stojí ten, na který si musíme zajet do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Jmenuje se Colours of Ostrava, jezdí sem ty největší hvězdy z celého světa a každý rok si ho nenechá ujít víc a víc lidí. A vy ho letos můžete navštívit úplně zdarma. Ve hře je hned 36 lístků.
Zkontrolujte si výsledky Sportky

Členové Sazka Klubu hrají o 36 vstupenek

Chtěli byste být u toho, ale nechce se vám platit tisíce za vstupenky? Se Sazka Klubem se na Colours of Ostrava můžete podívat zdarma. Až do 14. července vyhrají každý týden hned tři z vás po dvou vstupenkách na všechny čtyři festivalové dny.

Jediné, co pro to musíte udělat, je být členem Sazka Klubu a přihlásit se do svého účtu. Poté už jen vyplníte formulář a vstupenky můžou být vaše. S registrací ale nečekejte: protože se výherci losují každý týden, platí, že čím dřív formulář vyplníte, tím větší šanci na získání lístků máte.

Ať už vstupenky získáte, nebo ne, na Colours si svoji kartu Sazka klubu určitě nezapomeňte vzít. v Kavárně Štěstí vám uvaří víkendovou kávu za pouhou korunu anebo si můžete na třicet minut rezervovat VIP zónu s obsluhou a pořádně si tu od festivalového shonu odpočinout.
Zkontrolujte si výsledky Eurojackpot

Soutěže o vstupenky na Colours of Ostrava se ale můžou zúčastnit také ti, kdo zatím členy Sazka Klubu nejsou. Stačí jen co nejdřív dokončit klubovou registraci a už v příštím slosování může být vybráno číslo právě vaší karty.

Členem klubu se lze stát na kterémkoliv prodejním místě s terminálem Sazky. Klikněte si pro to nejbližší na interaktivní mapě na tomto odkazu: https://www.sazka.cz/mapa